Skip links

Marketing przy kawie – 12.03.2018

Marketing przy kawie – Gdańsk 12.03.2018 – O4 Coworking

Storytelling w windzie – Jak wykorzystasz 1,5 min?

Jesteś na konferencji branżowej i naprzeciw Ciebie stoi dyrektor firmy, do której od pół roku próbujesz się dostać, a teraz masz chwilę, żeby nawiązać kontakt. O czym będziesz mówił? O firmie, o produkcie? Jesteś pewny że to go zainteresuje? Czasem wystarczy sześć słów i jest opowieść. Ernest Hemingway założył się z kumplami o 10 dolarów, że napisze emocjonującą opowieść w 6 słowach. I wygrał. A gdybyś miała dwadzieścia słów do dyspozycji? A pięćdziesiąt słów? A całe 1,5 minuty, żeby stworzyć opowieść o sobie. Z perspektywy Hemingwaya to kawał czasu. Jeśli bywasz na targach, konferencjach, spotkaniach networkingowych, 1,5 minuty to idealny czas by opowiedzieć o sobie historię po której twój słuchacz ze wszystkich ludzi zapamięta właśnie Ciebie.

Jak to zrobić?

Zapraszam Cię na cykliczne spotkanie o storytellingu. Na 2 godziny z opowieściami. W pierwszej części wyjaśnię czym jest storytelling i pokażę kilka przykładów opowieści strategicznej w:

  1. materiałach video

  2. treściach na stronie www

  3. mediach społecznościowych itp.

W drugiej godzinie opowiem jak w 1,5 min. stworzyć historię, która opowie coś o tobie o tym co robisz, jak sprawić, że twój rozmówca Cię zapamięta. A przecież o to chodzi w czasie pierwszej rozmowy.

Porozmawiamy o tym czy storytelling działa czy nie? A jeśli działa to z czego to wynika?
Jeśli:

  1. Bywasz na targach, konferencjach i spotkaniach networkingowych ale nie wiesz jak krotko i ciekawie opowiedzieć o tym co robisz.

  2. Twoje działania marketingowe nie są tak skuteczne jak powinny być.

  3. Chcesz zmienić swój marketing z opisu produktu na historie ludzi.

Przyjdź posłuchać czy storytelling jest dla Ciebie czy też nie.
Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany zapisz się na bezpłatne wydarzenie, (rejestracja jest dwustopniowa, po wysłaniu maila dostaniesz kilka dni przed spotkaniem sms z prośba o potwierdzenie uczestnictwa). Proszę podać imię i nazwisko/firmę i nr tel. na który przyjdzie prośba sms-em o potwierdzenie uczestnictwa. Dopiero potwierdzenie uczestnictwa gwarantuje obecność.

Zapisz się wysyłając maila na adres:

kontakt@activedays.pl

Spotkanie odbędzie się w OLIVIA BUSINESS CENTRE w budynku Olivia Four w sali Jowisz na parterze w godz. 9.00 – 11.00.

adres: Gdańsk ul. Grunwaldzka 472B

O prowadzącym…  biogram Krzysztof Kowalczyk

Jeśli chcesz dostawać regularnie informacje, zapisz się do newslettera.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Return to top of page