Skip links

Jak korzystać ze spacerów za darmo?

Każdy spacer za darmo? Czy to możliwe?

Możliwe! Pomyślałem, że warto docenić tych którzy przyprowadzają swoich znajomych na spacery. Każdy kto przyprowadzi dwie nowe osoby na spacer, które jeszcze nie były na moim spacerze i których nie mam w bazie mailowej a które zapiszą się i opłacą spacer.
Otrzyma w prezencie ode mnie spacer gratis.
Więc jeśli masz kogoś takiego to niech zapisze się na spacer w formularzu, opłaci go a Ty wyślij mi informację, że to od Ciebie. Dwie pełne osoby dają spacer gratis. Jedna osoba to pół spaceru, który zapisuję na twoje konto. Jeśli za jakiś czas przyprowadzisz kolejną to wliczę Ci kolejne dwie osoby i masz znowu spacer gratis. Więc jeśli na każdy spacer przyprowadzisz dwie nowe osoby to wszystkie spacery będziesz mieć gratis. Warunek że to muszą być nowe osoby, które nie były jeszcze na moim spacerze i nie mam ich w bazie mailowej. Mam nadzieję że zasady są jasne i zechcesz z nich korzystać.

A jeśli skończą Ci się znajomi? A kiedyś się skończą, to może warto korzystać ze spacerów taniej?  Jak? Kup karnet!

Jeden karnet – dwa duże prezenty (w tym kilka malutkich).

Czy warto kupić karnet jako prezent? Dla kogoś albo dla Ciebie. Jeśli zdecydujesz się na karnet dostaniesz prezent ode mnie.

Pierwszy prezent ode mnie dla Ciebie. Przeżyjmy razem przygodę.

W połowie czerwca odbędzie się specjalny spacer, który będzie prezentem. Mam kilka miejsc, których nie pokazywałem na spacerach i nie pokażę. Czasem nie jest łatwo je znaleźć, czasem mają ciekawą historię miejsca, nietuzinkowych ludzi, wydarzeń, których były świadkiem. Czasem niezwykła jest ich dzisiejsza funkcja i to co w nich można doświadczyć. W czerwcu zabiorę Cię na spotkanie z przygodą. Nie mogę napisać co to będzie i do ostatniej chwili się nie dowiesz. Wspólnie ustalimy termin (żeby wszystkim pasował) i dostaniesz tylko miejsce zbiórki i godzinę. Reszta będzie tajemnicą. Ale jestem pewien, że to będzie dla Ciebie niezwykłe doświadczenie. Często powtarzam, że na moich spacerach możesz spodziewać się wszystkiego. I tak właśnie będzie. Spacer będzie inny niż wszystkie na jakich byłaś/byłeś. Wcześniej rzucę trochę światła na szczegóły, ale tylko trochę. Przepustką do przygody będzie karnet. Udział w spacerze nie będzie odnotowany w karnecie bo jest gratis. Nawet jeśli karnet do tego czasu wykorzystasz w całości też będziesz mogła/mógł wziąć w nim udział.

Drugi prezent:

Od nowego roku 2024 pojedyncze wejście na spacer będzie kosztować 35 zł. Ale możesz uniknąć podwyżki i płacić nawet mniej niż teraz. Dzięki karnetom (zdjęcie w górnej stopce) na 5, 10 i 15 spacerów.

Ile zaoszczędzisz?

Karnet na:

5 wejść zamiast 175 zł płacisz 145 zł (1 spacer gratis)
10 wejść zamiast 350 zł płacisz 290 zł (2 spacery gratis)
15 wejść zamiast 525 zł płacisz 390 zł (4 spacery gratis)

Co jeszcze zyskujesz mając karnet?
1. Zawsze masz pierwszeństwo udziału.
2. Oszczędzasz, bo płacisz mniej za jednostkowe wejście.
3. Oszczędzasz, bo nie obejmują Cię podwyżki aż do końca ważności karnetu. Karnet jest ważny 2 lata.
4. Możesz go wykorzystać na wejście kilku osób jednocześnie.
5. Możesz podarować go komuś w prezencie.
6. Potwierdzenie udziału następuje na spacerze, więc kiedy zachorujesz lub coś Ci wypadnie i nie będziesz to opłata Ci nie przepada.
7. Możesz chodzić na dowolne spacery masz dwa lata żeby go wykorzystać.

Tu możesz zamówić karnet.

Dostaniesz maila ze szczegółami do płatności i odbioru.

    Wybierz karnet*

    Return to top of page